سه شنبه ۲۸ فروردین ۰۳

طراحی سایت و بهینه سازی سئو انواع وب سایت

طراحی سایت و بهینه سازی سئو انواع وب سایت،امروزه اکثرا شرکت ها و فروشگاه ها و انواع کسب و کارها برای اینکه در تجارت الکترونیک از رقبای خود عقب نمانند و نیز برای معرفی برند خود نیاز به طراحی وب سایت دارند.

و مهم نییت که آیا کسب و کار شما بزرگ است یا کوچ یا قدیمی هست یا نو پا شروع فعالیت های دیجیتال مارکتینگ بهترین کزینه در کسب وکار شما می باشد، در ادامه برای اطلاع از تعرفه ها و مشاهده نمونه کار های طراحی سایت با ما همراه باشید:


<<طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی | میهن ادمین >>


طراحی سایت به چه معناست ؟

طراحی سایت به ساخت و راه اندازی صفحات سایت گفته می شود که معمولا این کار با کد نویسی به زبان های مختلف برنامه نویسی انجام می شود و یا استفاده از قالب های سایت از قبل

در آغاز وبسایت ها با استفاده از زبان HTML نوشته می شوند و پس از آن با پیشرفت وب طراحی با استفاده از جدول های پنهان در صفحه و زبان HTML  منسوخ شده و استفاده از زبان CSS روی کار در وب آمده است

به زبان ساده تر و روان تعریف طراحی سایت عبارت است از ساخت صفحات وب و بهینه سازی سایت های قدیمی که در بستر اینترنت انجام می شود

 طراحی سایت و بهینه سازی سئو انواع وب سایت

آشنایی با سایت ها شرکتی و ویژگی های آن

طراحی سایت و بهینه سازی سئو انواع وب سایت ، به سایت های گفته می شود که برای معرفی یک شرکت یا واحد صنفی در فضایی اینترنت استفاده می شود این سایت نشان دهنده یک موقعیت تجاری هستند که برای اهداف بسیاری ساخته می شوند.

با گسترده شدن ارتباطات بسیاری از شرکت ها برای آسان شدن ارتباط بین خود و مشتریانشان تصمیم گرفته اند برای کسب و کار شرکت خود یک سایت طراحی کنند تا به این صورت فاصله بین خود و مشتریان کم شود.

و با این کار بسیار از هزینه های تبلیغاتی چاپی کاهش پیدا کند و نا گفته نماند بازدهی شرکت هایی که دارای وبسایت رسمی هستند بیشتر از شرکت های دیگر بوده و همچنین به اعتبار آنها و هویت بخشیده شده است.

 • طراحی صفحات اختصاصی
 • طراحی صفحات تماس با ما
 • شبکه های اجتماعی
 • روانشناسی رنگ ها و جذابیت های بصری
 • اشتراک گذاری ویدئو
 • صفحه اخبار و مقالات
 • نماد الکترونیک
 • ساخت فرم های اختصاصی مربوط به شرکت

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی تخصصی وب سایت فروشگاهی این روزها هر فروشگاه و یا تولیدی نیازمند یک وب سایت برای کسب و کار خود می باشد بنابراین بسیار مهم است که وب سایت طراحی شده دارای چه قابلیت های می باشد.

تیم طراحی تخصصی وب سایت مهین ادمین میتواند شما را برای داشتن یک وب سایت خوب و قوی یاری کند تا بتوانید محصولات فروشگاه خود را در آن عرضه کرده و به فروش برسانید.

سئو به چه معناست و چرا باید آن اهمیت دهیم؟

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا همان سئو ( SEO: Search Engine Optimization) فرآیند تغییر دادن طراحی و محتوای سایت برای نمایش بهتر و خوب در موتور جستجو می باشد.

با بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو شما میتوانید قابلیت رویت وبسایت خودتان را در جستجو های ارگانیک و غیر پولی در نتایج جستجو تقویت کنید.

تکنیک های سئو چیست؟

 طراحی سایت و بهینه سازی سئو انواع وب سایت

بهینه سازی کلاه سفید

 1. محتوای مفید و ارزشمند
 2. لینک های قوی و طبیعی
 3. ساخت برند
 4. استراتژی محتوایی
 5. سیئو آن پیج
 6. تحقیق کلمات کلیدی
 7. تمرکز بر کیفیت

بهینه سازی کلاه سیاه

 1. بازنشانی های مخفیانه
 2. محتوای مخفی شده
 3. استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی
 4. دست کاری لینک ها
 5. بک لینک های نامربوط
 6. لینک فارم
 7. کامنت های اسپم

 

 

 

 

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.